
Opis
ТХТ мушки заглавље; 1,0 к 1,0 мм лемљени ПИН; угаони; 100% заштићено од лошег интересације; Размак за иглу 3,5 мм; 20-пол; светло сива
734 серија заглава са 3,5 мм
Са овим заглављем пин (тачка број 734 - 180), правилна електрична инсталација је примарни фокус. Означите се на време - тестирана сигурност приликом дизајнирања уређаја: ПЦБ конектори нуде различите могућности апликације. Димензије су (72,4 к 12,3 к 10,3) мм у ширини Кс Висина Кс Дубина. Цоннаинг Платинг користи се за контактне површине. ВАГО-ов МЦС - "Мулти Цоннецтион Систем" - је свестрани систем конектора за ваш доследан системски ожичење. Омогућује поједностављено ожичење у пре-склопици каблова и на уређајима захваљујући два упутства за активирање за варијанте Цламм® Цаге Цламм®. Конектор ПЦБ-а је лемљено на плочу користећи ТХТ.
Подаци о повезивању
| Укупан број потенцијала | 20 |
| Број врста повезивања | 1 |
| Број нивоа | 1 |
Веза 1
| Полазни број | 20 |
Физички подаци
| Размак | 3,5 мм / 0,138 инча |
| Ширина | 72,4 мм / 2,85 инча |
| Висина | 12,3 мм / 0,484 инча |
| Висина са површине | 8,5 мм / 0,335 инча |
| Дубина | 10,3 мм / 0.406 инча |
| Дужина пина за лемљење | 3,8 мм |
| Димензије ПИН-а за лемљење | 1 к 1 мм |
| Избушени промјер рупе са толеранцијом | 1.4 (+0.1)мм |
Механички подаци
| Променљиво кодирање | Да |
| Анти - заштита ротације | Да |
Прикључите - у вези
| Врста контакта (прикључни конектор) | Мушки конектор / утикач |
| Конектор (тип везе) | за ПЦБ |
| Замисливање заштите | Да |
| Прикључивање без губитка размака имена | Не |
| Смјер парења на ПЦБ | 0 степени |
| Закључавање утикача - у вези | ниједан |
ПЦБ контакт
| ПЦБ контакт | Тхт |
| Аранжман ПИН-а за лемљење | преко целог мушког конектора (у - линији) |
| Број игле за лемљење по потенцијалу | 1 |
Материјални подаци
| Напомена (подаци о материјалима) | Информације о материјалним спецификацијама можете пронаћи овде |
| Боја | светло сива |
| Материјална група | I |
| Изолациони материјал (главно кућиште) | Полиамид (ПА66) |
| Класа запаљивости по УЛ94 | V0 |
| Контакт материјал | Електролитски бакар (ЕЦу) |
| Контактирајте оплате | Лименка |
| Оптерећење | 0,074мј |
| Тежина | 5,1g |
Захтеви за заштиту животне средине
| Ограничење температурне опсеге | -60 ... +100 степен |
| Температура обраде | -35 ... +60 степен |
Комерцијални подаци
| Група производа | 3 (Мулти Цонн. Систем) |
| ПУ (СПУ) | 50 ком |
| Тип паковања | кутија |
| Земља порекла | Набраклити |
| Гтин | 4044918872478 |
| Царински тарифни број | 85366930000 |
Класификација производа
| УНСПСЦ | 39121409 |
| ЕЦЛ @ СС 10.0 | 27-44-04-02 |
| ЕЦЛ @ СС 9.0 | 27-44-04-02 |
| Етим 9.0 | ЕЦ002637 |
| Етим 8.0 | ЕЦ002637 |
| ЕЦЦН | Нема класификације САД-а |
Усклађеност о животној средини
| Статус усаглашености РоХС-а | Компатибилно, нема изузећа |
Popularne oznake: 734-180, Кина 734-180 Произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







