
Opis
4 - Терминална трака за проводник за проводник; без тла; 2-полни; за вијак и матицу од 3 мм Ø; са 2к пин; 4 мм²; бели
Шасија - моунт терминал трака, 862 серија, са 12 мм размаком пин
Наша шасија - Моунт Тернал Стрип (број предмета 862 - 652) је дизајнирана за бешавне електричне инсталације. Дужине траке морају бити између 10 мм и 11 мм када повезују проводнике у ову шасију - монтирану терминалну траку. Овај производ садржи проводни терминали и искориштава притисак - у Цаге Цламп®. Наш гурање - у Цаге Цламп® је универзално, одржавање - Слободно решење за све врсте проводника, нудећи кључну предност: омогућава директно убацивање и чврсте и фино - проводнике са ферулама без потребних алата. Није потребна припрема; На пример, пресовање ферруле диригента није неопходно. Ова трака за прикључак на шасији је погодна за престоле проводника у распону од 0,5 мм² до 4 мм². На располагању је осам тачака стезања за повезивање два различита потенцијала / два ступа. Бело кућиште је направљено од полиамида (ПА66) за изолацију.
Оцене по ИЕЦ / ХР
| Номинални напон (ИИИ / 3) | 500V |
| Оцењени импулс издржава напон (ИИИ / 3) | 6кВ |
| Називна струја | 32A |
| Легенда (оцене) | (Иии / 3) ≙ Преколтажни иии / степен загађења 3 |
Подаци о повезивању
| Јединице за стезање | 8 |
| Укупан број потенцијала | 2 |
| ПЕ функција | Без ПЕ контакта |
Веза 1
| Технологија везе | Гурати - у стезаљку у кавезу® |
| Врста активирања | Притисните дугме - |
| Повезни материјали за проводник | Бакар |
| Солидан проводник | 0,5 ... 4 мм² / 20 ... 12 АВГ |
| Чврсти проводник; гурните - у престанку | 0.75 ... 4 мм² / 18 ... 12 АВГ |
| Насукани проводник | 0,5 ... 4 мм² / 20 ... 12 АВГ |
| Добро - насукани диригент | 0,5 ... 4 мм² / 20 ... 12 АВГ |
| Добро - насукани диригент; са изолованим ферулом | 0,5 ... 1,5 мм² / 20 ... 16 АВГ |
| Добро - насукани диригент; са ферулом; гурните - у престанку | 0.75 ... 1.5 мм² / 18 ... 16 АВГ |
| Напомена (проводник Цросс - одељак) | Зависно од карактеристике диригента, диригент са мањим крстом - се такође може уметнути путем пусх - у престанку. |
| Дужина траке | 10 ... 11 мм / 0.39 ... 0.43 инча |
| Полазни број | 2 |
| Правац ожичења | Споредни - ожичење уноса |
Физички подаци
| Размак | 12 мм / 0.472 инча |
| Ширина | 24 мм / 0,945 инча |
| Висина | 27,5 мм / 1.083 инча |
| Висина са површине | 22,3 мм / 0,878 инча |
| Дубина | 35 мм / 1.378 инча |
Механички подаци
| Обележавање | обичан |
| Тип монтаже | Причвршћивање вијака |
Материјални подаци
| Напомена (подаци о материјалима) | Информације о материјалним спецификацијама можете пронаћи овде |
| Боја | бели |
| Материјална група | I |
| Изолациони материјал (главно кућиште) | Полиамид (ПА66) |
| Класа запаљивости по УЛ94 | V0 |
| Оптерећење | 0,261МЈ |
| Халоген - бесплатно | Да |
| Тежина | 13,7g |
Комерцијални подаци
| ПУ (СПУ) | 500 ком |
| Тип паковања | торба |
| Земља порекла | Дешавати се |
| Гтин | 4044918509411 |
| Царински тарифни број | 85369010000 |
Класификација производа
| УНСПСЦ | 39121410 |
| ЕЦЛ @ СС 10.0 | 27-14-11-06 |
| ЕЦЛ @ СС 9.0 | 27-14-11-06 |
| Етим 9.0 | ЕЦ001284 |
| Етим 8.0 | ЕЦ001284 |
| ЕЦЦН | Нема класификације САД-а |
Усклађеност о животној средини
| Статус усаглашености РоХС-а | Компатибилно, нема изузећа |
Popularne oznake: 862-652, Кина 862-652 Произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







