
ЦКСА1304-0000-000Ф00Б227Г
Вхите ЛЕД-ови бели 2700 К 80-цри, Ксламп ЦКСА1304-18В
Opis
КСЛАМП® ЦКСА1304 ЛЕД арраи проширује породицу Црее ЛЕД-а високог флукса, мулти-дие низове на мањој, једноставној платформи за употребу. Поливној поузданости КСЛАМП ЛЕД класе класе ЦКСА1304 је мала, једивина емитована површина омогућава и смернице и несмерно осветљење, укључујући и лампица уградње и дизајнирање светиљки. Доступно у 2-кораку, 3-кораку и конзистенцији боја у 4 корака и са 6-мм оптичким извором, ЦКСА1304 доноси нове нивое тока и ефикасности овом фактору форме. Водич за дизајн ЦКС породице Омогућава основне информације о захтевима за коришћење ЦКСА1304 успешно у дизајнирању светиљки.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Црее ЛЕД |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели судски ЛЕД-ови |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | ЦОБ - чип- на форуму- |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 2700 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 380 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 80 |
| Гледа угао: | 115 дег |
| Ако - напред струја: | 200 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 18 V |
| Оцена снаге: | 10.9 W |
| Дужина: | 13,35 мм |
| Ширина: | 13,35 мм |
| Висина: | 1,15 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 85 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 6 мм |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Чист |
| Серија: | ЦКСА1304 |
| Паковање: | Пладањ |
| Бренд: | Црее ЛЕД |
| ЛЕД величина: | 13,35 мм к 13,35 мм к 1,15 мм |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 100 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
| Тежина јединице: | 0.026455 оз |
Popularne oznake: ЦКСА1304-0000-000Ф00Б227Г, Кина ЦКСА1304-0000-000Ф00Б227Г Произвођачи, Добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







