
ЦКСА1820-0000-000н0ИН227Г
Вхите ЛЕД-ови бели 2700 К 93-Цри, Ксламп ЦКСА1820-36В
Opis
КСЛАМП® ЦКСА1820 ЛЕД арраи проширује породицу Црее ЛЕД-а, вишеструких матрица, нудећи високе перформансе у платформи за једноставну употребу. Помоћу Ксламп ЛЕД лампица класе класе класе ЦКСА1820 је јединствена површина омогућавала смернице и не_њиве примене усмерених осветљења и дизајнирајућим дизајнирањем светиљки. Доступно у 2-кораку, 3-кораку и 4-кораку конзистентности боја и садржи оптички извор 12 мм, ЦКСА1820 доноси нове нивое тока и ефикасности овом фактору обрасца. Водич за дизајн ЦКС породице омогућава основне информације о захтевима за коришћење ЦКСА1820 успешно је водио на дизајнирањима свјетлоге.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Црее ЛЕД |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели судски ЛЕД-ови |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | ЦОБ - чип- на форуму- |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 2700 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 1590 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 93 |
| Ако - напред струја: | 550 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 36 V |
| Оцена снаге: | 19.8 W |
| Максимална радна температура: | + 85 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 12 мм |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Чист |
| Серија: | ЦКСА1820 |
| Паковање: | Цев |
| Бренд: | Црее ЛЕД |
| ЛЕД величина: | 17,85 мм к 17,85 мм к 1,7 мм |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 100 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | ЛЕД мале снаге |
Popularne oznake: ЦКСА1820-0000-000н0ИН227Г, Кина ЦКСА1820-0000-000н0ИН227Г Произвођачи, Добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







