
КХП50Д-Х 0-0000-0 д 00 ј40е1
Бели ЛЕД-ови бели 6500 К 68- ЦРИ, КСЛАМП КСХП50Д
Opis
КСЛАМП® КСХП50.3 ЛЕД-и су трећа генерација екстремних ЛЕД индикатора велике снаге која пружају најбољу густину лумена, поузданост и оптичку контролу доступне у њиховој величини. Коришћењем породичних предности КСХП-а, произвођачи осветљења могу значајно смањити своје трошкове система коришћењем мање оптике, ПЦБ-а и топлоте него што је могуће са стандардним ЛЕД-овима.
Трећа генерација КСХП породичне ЛЕД-ове достављају побољшане оптичке перформансе у односу на претходне генерације, заједно са новом верзијом високих интензитета КСХП50. Високо интензитет КСХП50.3 пружа двоструку интензитет за постојеће КСХП50 дизајне.
КСЛАМП КСХП50.3 ЛЕД се оптимизоване за спољне и премиум апликације за осветљење у затвореном и премиум-у захтијевају велике количине светлосног излаза из малих светилица, као што су стадион, спољни простор и архитектонски спот.
Карактеристике
• Доступно у белој боји и у 3- В верзију или 6- В & {2}} в верзију (6- в \/ 12-В је подесивши ПЦБ изгледом)
• Доступно у 5- кораку ЕасиВхите® канте на 3000 К до 5000 К ЦЦТ, 3- ЕасиВхите канте на 2700 К до 5000 К и 2- корака ЕасиВхите канте на 2700 К до 4000 К ЦЦТ
• Доступно у АНСИ белим кантима на 3000 К до 7000 К ЦЦТ
• Доступно у стандардној, 70-, 80-, 90- и 95- минималним ЦРИ опцијама
• Опција емисије у боји на 5700 К пружа максималне перформансе за ТВ догађаје који захтевају изузетно високе ТЛЦИ
• БИНЕД у 85 степени • Максимална струја погона: 6000 мА (3 В), 3000 мА (6 В), 1500 мА (12 В)
• Ниска топлотна отпорност: 0. 4 степени \/ В • Широк угао гледања: 120 степени
• Неограничен подни век мање од или једнак 30 ° Ц \/ 85% РХ
• Одмах заложило - Једец Ј-СТД-020Ц • РоХС и досег у складу
• УЛ® препозната компонента (Е349212)
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Црее ЛЕД |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД \/ СМТ |
| Пакет \/ случај: | 2020 (5050 метрика) |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина \/ температура боја: | 6500 K |
| Флуминозни флукс \/ зрачни флукс: | 1239 лм |
| Индекс приказивања у боји - ЦРИ: | 68 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 3 A, 1.5 A |
| ВФ - Напон напред: | 6 V, 12 V |
| Дужина: | 5 мм |
| Ширина: | 5 мм |
| Висина: | 1 мм |
| Максимална радна температура: | + 150 C |
| Облик сочива: | Квадрат |
| Серија: | КСХП50Д-ХИ |
| Паковање: | Намотати |
| Бренд: | Црее ЛЕД |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 1000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
Popularne oznake: КСХП50Д-Х 0-0000-0 Д 00 Ј40Е1, Кина КСХП50Д-Х 0-0000-0 Д 00 Ј40Е1 произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







