
Кпебвт-х 1-0000-00 ЦЕ5
Вхите ЛЕД-ови бели 4000 к 80- ЦРИ, КСЛАМП КСПЕБВТ
Opis
Слични излаз сличан КСЛАМП КСП-Г, али у мањем оптичком извору ЛЕД-а КСП-Е2 је заједно са вишом максималном тренутном оценом од КСП-Е2 и поједностављене боје у боји, КСЛАМП КСП-Е2 ЛЕД ЛЕД-у у потпуности је оптимизован за широк спектар основне преносне апликације за осветљење. .
Карактеристике
• Доступно у хладном белу
• биннед у 25 степени
• Максимална струја погона: 1.5 а
• Ниска топлотна отпорност: 5,8 степени / В
• Широк угао гледања: 125 степени
• Неограничен подни живот на мање од или једнако 30 степени / 85% РХ
• Инфровс стално - Једец Ј-СТД-020Ц компатибилан
• Електрично неутрални топлотни пут • Усклађивање РоХС-а
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Црее ЛЕД |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Боја осветљења: | Неутралан бели |
| Таласна дужина / температура боја: | 4000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 100 лм |
| Индекс приказивања у боји - ЦРИ: | 80 |
| Гледа угао: | 110 дег |
| Ако - напред струја: | 350 мА |
| ВФ - Напон напред: | 2.93 V |
| Оцена снаге: | 1 W |
| Дужина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Висина: | 2,26 мм |
| Максимална радна температура: | + 85 C |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Димензије сочива: | 3,06 мм |
| Облик сочива: | Купола |
| Транспарентност сочива: | Јасан |
| Серија: | Кпебвт |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Црее ЛЕД |
| Конфигурација: | Једноличан |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 1000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Кламп |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
| Тежина јединице: | 0.003527 оз |
Popularne oznake: КСПЕБВТ-Х 1-0000-00 ЦЕ5, Кина КСПЕБВТ-Х 1-0000-00 Произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







