
L130-2790003000W21
Вхите ЛЕД-ови бели 2700 К 90-Цри, Лукеон 3030
Opis
Лукеон 3030 2 Д је висок флукс, вруће - обојена ЛЕД-а на средини снаге. Вруће - Циљање у боји осигурава да су ЛЕД-ови у оквиру боје у боји у условима примене - 85 степени. Користећи стандардно паковање индустрије од 3,0 мм к 3,0 мм и 6В решење за емитер, Лукеон 3030 2 Д долази у свим АНСИ ЦЦТС и доноси ефикасност и поузданост потребну и за унутрашње и на отвореном.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 3030 |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 2700 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 90 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 90 |
| Гледа угао: | 116 дег |
| Ако - напред струја: | 120 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 6 V |
| Оцена снаге: | 720 МВ |
| Дужина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висина: | 0,52 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 2,6 мм |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | Лукеон 3030 2 Д |
| Паковање: | Намотати |
| Бренд: | Лумиледс |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 5000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Луксузан |
| Тип: | Средина - поверде за напајање |
| Тежина јединице: | 0.082453 Оз |
Popularne oznake: Л130-2790003000В21, Кина Л130-2790003000В21 Произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći:L130-2780003000W21
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







