
L130-3070003000W21
Бели ЛЕД-ови бели 3000 К 70- Цри, Лукеон 3030
Opis
Луксеон 3030 2 Д је висок флукс, топло обојено средину снагу ЛЕД . циљање вруће боје у циљу боје у условима примене у апликацији -85 диплому . 0 мм Кс решење за емитовање 3 {{4В и 6В. и на тржиште и осветљење на отвореном.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 3030 |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 3000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 117 лм |
| Индекс приказивања у боји - ЦРИ: | 70 |
| Гледа угао: | 116 дег |
| Ако - напред струја: | 120 мА |
| ВФ - Напон напред: | 6 V |
| Оцена снаге: | 720 МВ |
| Дужина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висина: | 0,52 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 2,6 мм |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | Лукеон 3030 2 Д |
| Паковање: | Намотати |
| Бренд: | Лумиледс |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 5000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Луксузан |
| Тип: | Средње вође |
| Тежина јединице: | 0.082453 Оз |
Popularne oznake: Л 130-3070003000 В21, Кина Л130-3070003000 В21 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Sledeći:L130-5780003000X21
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







