
Opis
ЛУКСЕОН 3030 2Д је високопроточна, врућа-циљана боја средње снаге. Циљање вруће-боје осигурава да су ЛЕД диоде унутар циљане боје у условима примене-85 степени. Користећи индустријско стандардно паковање од 3,0 мм к 3,0 мм и решење емитера за површинску монтажу од 6 В, ЛУКСЕОН 3030 2Д линија долази у свим АНСИ ЦЦТ уређајима и пружа ефикасност и поузданост потребну за тржишта унутрашњег и спољашњег осветљења.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Беле ЛЕД диоде |
| РоХС: | Детаљи |
| производ: | Беле ЛЕД диоде |
| Стил монтаже: | СМД/СМТ |
| Пакет / кућиште: | 3030 |
| Боја осветљења: | Неутрал Вхите |
| Таласна дужина/температура боје: | 4000 K |
| Светлосни флукс/Флукс зрачења: | 127 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 70 |
| Угао гледања: | 116 дег |
| Ако - Проследи тренутно: | 120 мА |
| Вф - напредни напон: | 6 V |
| Оцена снаге: | 720 мВ |
| дужина: | 3 мм |
| ширина: | 3 мм |
| Висина: | 0,66 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Боја сочива: | Тониран |
| Димензије сочива: | 2,6 мм |
| Облик сочива: | Роунд Флат |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | ЛУКСЕОН 3030 2Д |
| Паковање: | Реел |
| Паковање: | Цут Тапе |
| Бренд: | Лумиледс |
| Осетљиво на влагу: | Да |
| Тип производа: | Беле ЛЕД диоде |
| Фабричка количина паковања: | 5000 |
| поткатегорија: | ЛЕД диоде |
| Трговачко име: | ЛУКСЕОН |
| Тип: | ЛЕД диоде велике снаге |
| Тежина јединице: | 0.002686 оз |
Popularne oznake: л130-5080003000к21, Кина л130-5080003000к21 произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći:L130-4070003000X21
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







