
Л1ХКС-3070200000000
Вхите ЛЕД-ови бели 3000 К 70-Цри, Лукеон ХЛ2Кс
Opis
Лукеон ХЛ2Кс је висок - ЕМиттер Емиттер дизајниран посебно за спољне и индустријске примене попут уличних светлосних светлосних светла и светиљки. Паковање је дизајниран да испоручи врхунски излаз, ефикасност, стабилност у боји и дуготрајношћу без обзира на примену или животну средину. Лукеон ХЛ2Кс користи пакет индустрије стандарда 3535 са 3-траком трагова. Ова компатибилност омогућава ефикасно и једноставније конверзију на бољи извођачки ХЛ2Кс са било које друге сличне платформе.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 1414 (3535 метрика) |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 3000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 306 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 70 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 700 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.83 V |
| Оцена снаге: | 2 W |
| Дужина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Висина: | 2,27 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 85 C |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Димензије сочива: | 3,15 мм |
| Облик сочива: | Купола |
| Транспарентност сочива: | Јасан |
| Серија: | Лукеон ХЛ2Кс |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Лумиледс |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 1000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
Popularne oznake: Л1ХКС-3070200000000, Кина Л1ХКС-3070200000000 Произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći:L1T2-3090300000000
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







