
Л1ИЗ-0850000000000
Инфрацрвени Емитери Инфрацрвени ЛЕД, 850 Нм Лукеон ИР серија
Opis
Лукеон ИР Цомпацт Лине је линија производа са инфрацрвеним емитерима велике снаге посебно дизајниране за високу ефикасност према потреби у малим просторима. Њихов компактан и добро - дефинисана геометрија светлосних извора омогућава им да се лако повежу у секундарну оптику за уску контролу снопа. Лукеон ИР компактна линија дизајнирана је са иновативном луксузном технологијом како би пружила индустрију - водеће перформансе. Најбоље - у - Термичка проводљивости у разреду, Лукеон ИР компактна линија има одличне перформансе по стварним радним условима.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Инфрацрвени Емиттерс |
| РОХС: | Детаљи |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Таласна дужина: | 850 нм |
| Зрачни интензитет: | 250 МВ / СР |
| Угао снопа: | 150 дег |
| Ако - напред струја: | 1 A |
| ВФ - Напредни напон: | 3.2 V |
| Оцена снаге: | 1.05 W |
| Минимална радна температура: | - 30 C |
| Максимална радна температура: | + 125 C |
| Пакет / случај: | СМД-2 |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Лумиледс |
| Боја осветљења: | Инфрацрвени |
| Тип производа: | ИР Емиттерс (ИР ЛЕД) |
| Серија: | Лукеон ИР |
| Количина фабричког паковања: | 2000 |
| Подкатегорија: | Инфрацрвена комуникација података |
| Тежина јединице: | 0,004037 оз |
Popularne oznake: Л1ИЗ-085000000000000, Кина Л1из-0850000000000 Произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







