
L1V2-5770000000000
Вхите ЛЕД-ови бели 5700 к 70- Цри, Лукеон В2
Opis
Лукеон В2 је пакет за чиповање (ЦСП) заснован са великим напајањем емитера оптимизовано за усмерене апликације да би се наставили лидерство на распореду у овој категорији . Лукеон В2 достављају високу ефикасност и робусност у паковању са {3- да убрзају временски образац за убрзавање разабијајућих узорака на тржишту, што побољшавају временским перформансама (ток и ефикасност) на вишеструким перформансама (ток и ефикасност) на вишем погодностима. струја .
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 1414 (3535 метрика) |
| Боја осветљења: | Цоол бела |
| Таласна дужина / температура боја: | 5700 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 315 лм |
| Индекс приказивања у боји - ЦРИ: | 70 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 700 мА |
| ВФ - Напон напред: | 2.83 V |
| Оцена снаге: | 2 W |
| Дужина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Висина: | 2.265 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 135 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 3,6 мм |
| Облик сочива: | Купола |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | Лукеон В2 |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Бренд: | Лумиледс |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 2500 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
| Тежина јединице: | 0.013785 оз |
Popularne oznake: Л1В 2-5770000000000, Кина Л1В 2-5770000000000 произвођачи, добављачи, фабрика
Par:ЛКСЗ 1-5770
Sledeći:L1I0-0940060000000
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа





