
L2C4-4090-L04E1200
Вхите ЛЕД-ови бели 4000 К 90-Цри, Лукеон ЦКС Плус ЦОБ
Opis
Лукеон ЦКС Плус ЦОБ има шест производа који покривају пакете лумена између 500 и 7.000 лумена у стандардном трагу. Због водеће водеће топлотне отпорности и робусна супстрата материјала, Лукеон ЦКС Плус ЦОБ омогућава хладњак, ефикаснија утакмица. Лукеон ЦКС Плус ЦОБ користи од постојећег екосистема за брз и непосредан дизајн - у задржавању постојеће оптике, стезаљке и документације.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| Ограничења испоруке: |
Моусер тренутно не продаје овај производ у вашем региону. |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели судски ЛЕД-ови |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 7070 (1818 метрика) |
| Боја осветљења: | Неутралан бели |
| Таласна дужина / температура боја: | 4000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 1845 ЛМ |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 90 |
| Гледа угао: | 115 дег |
| Ако - напред струја: | 450 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 34.8 V |
| Дужина: | 17,85 мм |
| Ширина: | 17,85 мм |
| Висина: | 1,7 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | Лукеон ЦКС Плус ЦОБ |
| Паковање: | Цев |
| Бренд: | Лумиледс |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 100 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Луксузан |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
Popularne oznake: Л2Ц4-4090-Л04Е1200, Кина Л2Ц4-4090-Л04Е1200 Произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći:L130-5780002011001
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







