
ЦКСМ-6-30-90-36-АЦ40-Ф5-3
Бели ЛЕД-ови бели 3000 К 90-Цри, ЦКСМ-6 серија
Opis
Луминис уређаји ЦКСМ - 6/9/14 ГЕНЕРАЦИЈА 4 ЦОБ ВХИТЕ ЛЕД-ови су високи ЛЕД индиката густине тока који пружају побољшану ефикасност са смањеном потрошњом енергије. Ове ЛЕД-ове имају корелирану температуру у боји (ЦЦТ) опсег од 2400к, 2700к, 3000к, 3500к, 4000к, 5000к, 5700к и 6500к. ЦКСМ-6/9/14 Вхите ЛЕД-ове нуде одличну оптичку униформност емисије и боју над углом конзистентности, изузетну дугорочну стабилност у боји и врхунску топлотну проводљивост за јединствену ширење топлоте. Ове генерације 4 ЛЕД ЛЕД-а са ЦОБ-ом су у складу са РоХС / Дохватљивим, а ул препознати. Типичне апликације укључују палене светлости, расвета продавница, архитектонске и специјалности, гостопримство, улично осветљење, расвета тунела и рефлекторе / светла за стазе.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Луминус уређаји |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Бели судски ЛЕД-ови |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | ЦОБ - чип- на форуму- |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 3000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 665 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 90 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 300 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 36 V |
| Оцена снаге: | 5 W |
| Дужина: | 13,5 мм |
| Ширина: | 13,5 мм |
| Висина: | 2,24 мм |
| Максимална радна температура: | + 120 C |
| Боја сочива: | Затамњен |
| Димензије сочива: | 6.3 мм |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | ЦКСМ-6 ГЕН 4 |
| Паковање: | Пладањ |
| Бренд: | Луминус уређаји |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| Количина фабричког паковања: | 400 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | Средина - поверде за напајање |
Popularne oznake: ЦКСМ-6-30-90-36-АЦ40-Ф5-3, Кина ЦКСМ-6-30-90-36-АЦ40-Ф5-3 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







