
Opis
Карактеристике
• 1,0 мм2 ЛЕД емисија
• Допуните СФТ-10 претворене зелене (ЦГ), плаву пумпу (БП) и плаву (б) за најбољу светлост пројекције и у боји гамута
• Струја погона до 4 а
• Стандардни 3535 СМТ пакет
• ниска топлотна отпорност Ртх_УНКЦТИВА пред случај=3.0 степен / В
• Доминантна таласна дужина: црвена амбер 613нм
• Равна површинска емисија за високу ефикасност прикупљања
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Луминус уређаји |
| Категорија производа: | ЛЕД-ове јединице |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Црвени ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | 1414 (3535 метрика) |
| Таласна дужина / температура боја: | 613 НМ |
| Боја осветљења: | Црвено - амбер |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 120 лм |
| Ако - напред струја: | 700 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.5 V |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Облик сочива: | Округли стан |
| Транспарентност сочива: | Чист |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Луминус уређаји |
| Висина: | 0,7 мм |
| Дужина: | 3,5 мм |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | ЛЕД - велика снага |
| Количина фабричког паковања: | 500 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | ЛЕД-ове јединице |
| Ширина: | 3,5 мм |
Popularne oznake: СФТ - 10 - РА-Ф35-МПА, Кина Произвођачи СФТ-10-РА-Ф35-МПА, Добављачи, фабрика
Sledeći:ССТ - 20-ВЦС-А120-Л3651
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







