
Opis
Ослон® Оптимал ГР ЦССРМЛ.24 Потпуно нова породица ЛЕД-а са нашом АМС ОСРАМ-ове најновије технологије Цхип-а, пружајући значајне надоградње перформанси. Ослон® оптималан удара савршену равнотежу перформанси и трошкове заједно са доказаним робусношћу, високом поузданошћу и дугом животном веком.
Апликације
- Пољопривреда и хортикултура
- Забава - Затворено осветљење
- Спољни и индустријска расвета
Карактеристике
- Паковање: СМТ керамички пакет са силиконским сочивима
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Есд: 8 кВ ацц. до анси / еСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 3б)
- зрачни флукс: Тип . 485 МВ (колор канта 5-7)
- Зрачна одбитка: Тип 66,3%
- фотоонски ток: тип . 2.58 умол / с
- Фотонски флукс ефикасност: тип . 3.53 умол / ј
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | ЛЕД-ове јединице |
| РОХС: | |
| Производ: | Ледене плоче |
| Стил монтаже: | Пцб |
| Таласна дужина / температура боја: | 630 нм |
| Боја осветљења: | Црвено |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 70 лм |
| Ако - напред струја: | 1 A |
| ВФ - Напредни напон: | 2.09 V |
| Оцена снаге: | 730 МВ |
| Димензије сочива: | 2.785 мм к 1,48 мм |
| Серија: | ГР ЦССРМЛ.24 |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Висина: | 2,12 мм |
| Дужина: | 3 мм |
| Светлосни интензитет: | 22.3 ЦД |
| Максимална радна температура: | + 125 C |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | ЛЕД-ове јединице |
| 3000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Ослон |
| Тип: | ЛЕД-ове јединице |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ширина: | 3 мм |
| Део # Алиасес: | ГР цссрмл.24-ујул-57-1-350-р33 к65113а5994 |
Popularne oznake: ГР ЦССРМЛ.24-УЈУЛ-57-1, Кина ГР ЦССРМЛ.24-Ујул-57-1 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







