
ГВ ЦС8ПМ1.пм - лрлт - кк56-1
Φв=130 ... 164 лм, 3500 К (ако= 350 мама)
Opis
Ослон® ССЛ 80 ГВ ЦС8ПМ1.пм Виши перформансе. Нижи термички отпор. Проширени спектар услова вожње. Ова породица Ослон ССЛ-а Нова генерација ЛЕД нуди прешокусирани узорак зрачења који га чини идеалним избором за апликације за осветљење.
Апликације
- Забава
- Затворено осветљење
- Спољни и индустријска расвета
Карактеристике
- Паковање: СМТ керамички пакет са силиконским сочивима
- Тип. Зрачење: 80 степени
- Температура боја: 3000к - 6500 К
- ЦР: 70 (мин.), 72 (тип.), Р9: -40 (мин.)
- Одржавање лумена: Резултати испитивања према Иесна ЛМ-80 доступним
- Есд: 8 кВ ацц. до анси / еСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 3б)
- Луминоус Флукс: Тип . 155 лм @ 5000 К, 85 степени
- Луминозна ефикасност: тип . 155 лм / в @ 5000 к, 85 степени
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | СМД-2 |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 3500 K |
| Светлосни интензитет: | 82 ЦД |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 155 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 70 |
| Гледа угао: | 80 дег |
| Ако - напред струја: | 350 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.85 V |
| Оцена снаге: | 1 W |
| Дужина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висина: | 2,21 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 125 C |
| Транспарентност сочива: | Чист |
| Серија: | ГВ ЦС8ПМ1.пм |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| ЛЕД величина: | 3,1 мм к 3,1 мм |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| 600 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Ослон |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
| Део # Алиасес: | Q65112A1034 |
| Тежина јединице: | 0.000882 оз |
Popularne oznake: ГВ ЦС8ПМ1.пм - лрлт - кк56 - 1, Кина ГВ ЦС8ПМ1.пм- произвођачи ЛРЛТ-КСКС56-1, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







