
ГВ ЦСХПМ1.пм - лтмп - кк51-1
Φв=150 ... 194 лм, 6500 К (ако= 350 мама)
Opis
Ослон® ССЛ 150 ГВ ЦСХПМ1.пм Виши перформансе. Нижи термички отпор. Проширени спектар услова вожње. Ова породица Ослон ССЛ-а Нова генерација наводи да наводи широк образац зрачења који омогућава савршену интеракцију и разне дизајне, укључујући кластере ЛЕД кластера у боји.
Апликације
- Забава
- Затворено осветљење
- Спољни и индустријска расвета
Карактеристике
- Паковање: СМТ керамички пакет са силиконским сочивима
- Тип. Зрачење: 150 степени
- Температура боја: 3000к - 6500 К
- ЦР: 70 (мин.), 72 (тип.), Р9: -40 (мин.)
- Одржавање лумена: Резултати испитивања према Иесна ЛМ-80 доступним
- Есд: 8 кВ ацц. до анси / еСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 3б)
- Луминоус Флукс: Тип . 153 лм @ 5000 К, 85 степени
- Луминозна ефикасност: тип . 156 лм / в @ 5000 к, 85 степени
| Продуктаттрибуту | АтрибутВерт |
|---|---|
| Хестеллер: | АМС ОСРАМ |
| ПродукТКатегорие: | Веиßе ЛЕД |
| РОХС: | |
| Белеуцхтунгсфарбе: | Топло бело |
| Велленланге / Фарбтемператур: | 6500 K |
| Лицхтстарке: | 35.4 ЦД |
| Лицхтстром / Страхлунгслеистунг: | 144 лм |
| Фарбвиедергабе - индекс - ЦРИ: | 70 |
| АНСИЦХТСВИНКЕЛ: | 150 дег |
| Ако - дурцхлассстром: | 350 мА |
| ВФ - Дурцхлассспаннунг: | 2.85 V |
| Неннлеистунг: | 1 W |
| Ланге: | 3 мм |
| Бреите: | 3 мм |
| ХОХЕ: | 1.58 мм |
| Минимале Бетриебстемператур: | - 40 C |
| Макимале Бетриебстемператур: | + 125 C |
| Серија: | ГВ ЦСХПМ1.пм |
| Верпацкунг: | Намотати |
| Верпацкунг: | Трака |
| МАРКЕ: | АМС ОСРАМ |
| Фехтигкеитсемпфиндлицх: | Да |
| Продукт - тип: | Бели ЛЕД |
| 600 | |
| Унтератегорие: | ЛЕД |
| ХанделСНаме: | Ослон |
| Тип: | Велике ледде за напајање |
| Артикел # Алиасес: | ГВ ЦСХПМ1.пм - лтмп - кк51-1-350-Р18 К65113А5990 |
Popularne oznake: ГВ ЦСХПМ1.пм - ЛТМП - КСКС51 - 1, Кина ГВ ЦСХПМ1.пм - ЛТМП-КСКС51-1 произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







