
ГВ Ј9ЛХС2.4М - Ц0Ц 7-2+35+13+50 АВ-1
Мулти - Лепс боја РГБВ (4000к)
Opis
Дурис ® Е 5050 ГВ Ј9ЛХС2.4М
Овај 5050 РГБВ уређај је прва 4 - у 1 пакет боја за опште осветљење апликација из АМС ОСРАМ-а. Садржи индустријске перформансе и фактор облика и обећава изванредну поузданост купцима. Сваки чип се индивидуално контролише како би се омогућило високе опције боја прилагођавања, заједно са уска таласна дужина и бименци у боји за одличну хомогеност.
Апликације
- Амбијентално осветљење
- Забава
- Аутоматизација кућне и зграда
- Затворено осветљење
- Спољни и индустријска расвета
- роботика
Карактеристике
- Паковање: Мулти - Лед за боју
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Температура боја: 3000к - 5700 К
- ЦР: 82 (мин.)
-} Есд: 2 кВ ацц. Аниј / ЕСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 2)
- Индустријски стандард: РОХС и досег
- Луминозни интензитет: Тип . 15000 МЦД @ 3000к
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Мулти - ЛЕД у боји |
| РОХС: | |
| Производ: | РГБВ ЛЕД |
| Пакет / случај: | 2020 (5050 метрика) |
| Таласна дужина / температура боја: | 630 Нм, 575 Нм, 480 НМ |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 38.9 лм |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 100 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Оцена снаге: | 210 МВ, 300 МВ, 310 МВ, 290 МВ |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Висина: | 11 мм |
| Дужина: | 50 мм |
| Светлосни интензитет: | 13 ЦД |
| Максимална радна температура: | + 85 C |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Осетљива влага: | Да |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Тип производа: | Мулти - ЛЕД у боји |
| Серија: | ГВ Ј9ЛХС2.4М |
| 1000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Дурис |
| Тип: | ЛЕД мале снаге |
| Ширина: | 50 мм |
Popularne oznake: ГВ Ј9ЛХС2.4М - Ц0Ц 7-2+35+13+50 АВ - 1, Кина ГВ Ј9ЛХС2.4М-Ц0Ц 7-2+35+13+50 АВ-1 произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







