
ГВ ЈЦЛПС2.цм - Г9Х1-А838-1-2
Φв=24.0 ... 30.0 лм, 2700 К (ако= 65 мама)
Opis
Дурис ® Е 3 ГВ ЈЦЛПС2.цм (ГЕН 2)
Представљамо нову генерацију - 2 ДУРИС® Е 3 која комбинује већу ефикасност и виши ток у компактну индустрију - компатибилни фактор обрасца (3,0 мм к 1,4 мм). Савршено погодно за разне хомогене апликације за осветљење као што су линеарни осветљење, као и витко дизајниране апликације.
Апликације
- Светла за подручје
- Довнли светлос / рефлекторе
- Ретрофитс лампе
- Расположено осветљење
- столна лампа
Карактеристике
- Паковање: бели СМТ пакет, обојени дифузан силиконски смоли
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Температура боја: 2700К - 6500 К
- Цри: 90 (мин.), 92 (тип.), Р9: 50 (мин.)
-} Есд: 2 кВ ацц. Аниј / ЕСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 2)
- Луминоус Флукс: Тип . 28 лм @ 4000к
- Светлачна ефикасност: тип . 152 лм / в @ 4000к
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | |
| Пакет / случај: | 3014 |
| Боја осветљења: | Топло бело |
| Таласна дужина / температура боја: | 2700 K |
| Светлосни интензитет: | 8.64 ЦД |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 26.4 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 90 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 65 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.85 V |
| Оцена снаге: | 200 МВ |
| Дужина: | 3.03 мм |
| Ширина: | 1,35 мм |
| Висина: | 0,7 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 100 C |
| Серија: | ГВ Јцлпс2.цм |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Осетљива влага: | Да |
| Тип производа: | Бели ЛЕД |
| 10000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Дурис |
| Тип: | ЛЕД мале снаге |
| Део # Алиасес: | Q65112A8708 |
Popularne oznake: ГВ ЈЦЛПС2.цм - Г9Х1 - А838-1-2, Кина ГВ ЈЦЛПС2.ЦМ-Г9Х1-А838-1-2 Произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







