
Opis
Дурис® Е 2835 ГВ ЈТЛПС1.км Пре - ливед 2835 ЛЕД верзија са стандардним 2835 отиском пружам конкурентну вредност у апликацији и нивоу система. Дурис® Е 2835 ЦРИ90 пружа добру ефикасност и затварање јаза на ЦРИ80. Ово је важно да подржи уредбу о енергетској ефикасности током квалитета светлости.
Апликације
- Затворено осветљење
Карактеристике
- Паковање: бели СМТ пакет, обојени дифузан силиконски смоли
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Температура боја: 2700К - 6500 К
- Цри: 90 (мин.), 92 (тип.), Р9: 50 (мин.)
-} Есд: 2 кВ ацц. Аниј / ЕСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 2)
- Луминоус Флукс: Тип . 36.8 лм @ 4000 К
- Луминозна ефикасност: тип . 207 лм / в @ 4000 к
- Стабилан ВФ дубоко затамњено на ниској возне струји од 1ма
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | СМД-2 |
| Боја осветљења: | Цоол бела |
| Таласна дужина / температура боја: | 5700 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 40,5 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 90 цри |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 65 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.73 V |
| Дужина: | 3,2 мм |
| Ширина: | 2,77 мм |
| Висина: | 0,7 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Облик сочива: | Правокутни |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Паковање: | Намотати |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Конфигурација: | Једноличан |
| Осетљива влага: | Да |
| 10000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Део # Алиасес: | Q65113A8188 |
Popularne oznake: ГВ ЈТЛПС1.КМ - Х5Х8 - КСКС32-1-Г, Кина ГВ ЈТЛПС1.КМ-Х5Х8-КСКС32-1-Г произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







