
Гв јтлпс3.ем - Клкн - кк37-1
Φв=68 ... 80 лм, монтажнаметхода: СДЦМ 3, 3000 К (ако= 150 мама)
Opis
Дурис® Е 2835 ГВ ЈТЛПС3.ЕМ ТХЕ ДУРИС® Е 2835 Флек нуди пуни асортиман ЦЦТ-а са 1800К до 6500К, са широким углом снопа и компактног формата (2,8 мм к 3,5 мм). Ово је кључно за подешавање и хомогене апликације за осветљење где је ДУРИС® Е 2835 ФЛЕКС најбоље постављен на закривљено учвршћење попут округле стропно светло. Дурис® Е 2835 никада не успева да импресионира своје перформансе на нивоу система.
Апликације
- Затворено осветљење
Карактеристике
- Паковање: бели СМТ пакет, обојени дифузан силиконски смоли
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Температура боја: 1800К - 6500 К
- Цри: 80 (мин.), 82 (тип.)
- Одржавање лумена: Резултати испитивања према Иесна ЛМ-80 доступним
-} Есд: 2 кВ ацц. Аниј / ЕСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 2)
- Луминоус Флукс: Тип . 74 лм @ 4000 К
- Луминозна ефикасност: тип . 167 лм / в @ 4000 к
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Боја осветљења: | Бели |
| Таласна дужина / температура боја: | 3000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 68 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 80 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 150 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.96 V |
| Дужина: | 3,25 мм |
| Ширина: | 2,7 мм |
| Висина: | 0,7 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 100 C |
| Облик сочива: | Правоугаоник |
| Транспарентност сочива: | Дифузно |
| Серија: | Гв јтлпс3.ем |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Конфигурација: | Једноличан |
| Осетљива влага: | Да |
| 100000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Дурис |
| Део # Алиасес: | Q65113A9025 |
Popularne oznake: ГВ ЈТЛПС3.ЕМ - Клкн - кк37 - 1, Кина ГВ ЈТЛПС3.ЕМ - Произвођачи КЛКН-КСКС37-1, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







