
ГВ КСЛМС1СМ - Х8ХВ - кк33-1
Φв=39.0 ... 43.5 лм, монтажнаметхода: СДЦМ 3, 5000 К (ако= 65 мама)
Opis
ОСЦОНИК® С 3030 ГВ КСЛМС1СМ ОСЦОНИК® С 3030 је пакет високог ефикасности за професионалне примене у затвореном простору. Користи технологију САППХИРЕ ФЛИП ЦХИП и специјалну фосфорну технологију да достигне још веће перформансе него раније. Нуди одличну поузданост и долази у стандардном фактору обрасца како би се омогућило кап - у замени.
Апликације
- Затворено осветљење
Карактеристике
- Паковање: бели СМТ пакет
- Тип. Зрачење: 120 степени (Ламбертиан Емиттер)
- Температура боја: 2700К - 6500 К
- Цри: 80 (мин.), 82 (тип.), Р9: 0 (мин.)
- Есд: 8 кВ ацц. до анси / еСДА / Једец ЈС-001 (ХБМ, класа 3Б)
- Луминоус Флукс: Тип . 41.4 лм @ 4000 К
- Луминозна ефикасност: тип . 235 лм / в @ 4000 к
- Примена: Погодно за опште осветљење
- Стабилно дубоко затамњено при ниској струји вожње од 1ма
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | АМС ОСРАМ |
| Категорија производа: | Бели ЛЕД |
| РОХС: | |
| Производ: | Бели ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Боја осветљења: | Бели |
| Таласна дужина / температура боја: | 5000 K |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 39 лм |
| Индекс приказивања боја - ЦРИ: | 80 |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ако - напред струја: | 65 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 2.71 V |
| Дужина: | 3 мм |
| Ширина: | 3 мм |
| Висина: | 0,75 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 105 C |
| Димензије сочива: | 2,65 мм к 2,65 мм |
| Облик сочива: | Квадрат |
| Серија: | ГВ КСЛМС1СМ |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Бренд: | АМС ОСРАМ |
| Конфигурација: | Једноличан |
| Осетљива влага: | Да |
| 4000 | |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Осцоник |
| Део # Алиасес: | Q65113A9604 |
Popularne oznake: ГВ КСЛМС1СМ - Х8ХВ - кк33 - 1, Кина ГВ КСЛМС1.СМ - Х8ХВ-КСКС33-1 Произвођачи, Добављачи, Фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







