
Opis
СФХ 203 Силиконска ПИН фотодиода
Апликације
- Контрола приступа и безбедност
- Апарати и алати
Карактеристике
- Пакет: прозирни епоксид
- ЕСД: 2 кВ према према АНСИ/ЕСДА/ЈЕДЕЦ ЈС-001 (ХБМ, класа 2)
- Опсег таласних дужина (С10%) 400 нм до 1100 нм
- Кратко време пребацивања (тип. 5 нс)
- 5 мм ЛЕД пластично паковање
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | амс ОСРАМ |
| Категорија производа: | Пхотодиодес |
| РоХС: | Детаљи |
| производ: | ПИН фотодиоде |
| Пакет / кућиште: | T-1 3/4 |
| Стил монтаже: | Кроз рупу |
| вршна таласна дужина: | 850 нм |
| Тамна струја: | 1 нА |
| Вр - обрнути напон: | 50 V |
| Време успона: | 5 нс |
| Време јесени: | 5 нс |
| Угаони степени полуинтензитета: | 20 дег |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Максимална радна температура: | + 100 C |
| Серија: | СФХ 203 |
| Бренд: | амс ОСРАМ |
| Висина: | 9 мм |
| Ако - Проследи тренутно: | 80 мА |
| дужина: | 5,9 мм |
| Еквивалентна снага буке - НЕП: | 2,9Е-14 В/скрт Хз |
| Паковање: | Булк |
| Пд - Расипање снаге: | 150 мВ |
| фотоструја: | 80 уА |
| Тип производа: | Пхотодиодес |
| Одговорност: | 0.62 A/W |
| Фабричка количина паковања: | 1000 |
| поткатегорија: | Оптички детектори и сензори |
| Вф - напредни напон: | 1.3 V |
| ширина: | 5 мм |
| Парт # Алиасес: | Q62702P0955 |
| Тежина јединице: | 0,008113 оз |
Popularne oznake: сфх 203, Кина сфх 203 произвођачи, добављачи, фабрика
Par:СФХ 203 ФА
Sledeći:СФХ 4718А
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







