
Opis
Средња бунарна канализација ЛП серије ЛЕД напајања су доступна у константном напону (ЦВ) и константним тренутним (ЦЦ) моделима. Ове напајања делују на широком улазном опсегу 90ВНаизменичнодо 264ВНаизменичнои понудите широк радну температуру у опсегу од -30 степени до +70 степена. Водичи ЛП серије ЛП-а доступни су од 18В до 150В опција Вттаге. Ови возачи долазе са економичним дизајном и могу издржати 300 ВНаизменичноУношење пренапона 5 секунди (ЛПВ / Ц - 20 / 35/60/100). Средња добро ЛЕД серија ЛЕД напајања су погодна за економично ЛЕД осветљење и апликације за покретне знакове.
Карактеристике
- 90VНаизменичнодо 264ВНаизменичноУлазни распон
- Модели
- Стална струја - ЛПЦ делови
- Константни напон - ЛПВ делови
- Слим пластична футрола са оценом ИП67 нивоа
- Економски дизајн
- Издржати 300ВНаизменичноУношење пренапона 5 секунди (ЛПВ / Ц -20/35/60/100)
- -30 степен до +70 Степен раду рада
- Погодно за економично ЛЕД осветљење и апликације за покретање знакова
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Значити добро |
| Категорија производа: | ЛЕД напајања |
| РОХС: | Детаљи |
| Режим рада: | Константни напон (ЦВ) |
| Излазна струја - канал 1: | 8.5 A |
| Излазни напон - канал 1: | 12 ВДЦ |
| Излазна снага: | 102 W |
| Улазни напон: | 90 ВАЦ на 264 ВАЦ, 127 ВДЦ до 370 ВДЦ |
| Затамњено: | Без затамњења |
| Број резултата: | 1 излаз |
| Стил монтаже: | Носач шасије |
| Дужина: | 190 мм (7,48 ин) |
| Ширина: | 52 мм (2.047 ин) |
| Висина: | 37 мм (1.457 ин) |
| Индустрија: | Индустријски |
| Серија: | ЛПВ-100 |
| ИП оцена: | ИП67 |
| Бренд: | Значити добро |
| Отворени оквир / приложени: | Приложен |
| Паковање: | Скупљати се |
| Тип производа: | ЛЕД напајања |
| Количина фабричког паковања: | 20 |
| Подкатегорија: | Напајање |
| Део # Алиасес: | ЛПВ100-12-ПХ ЛПВ-100-12-ПХ |
| Тежина јединице: | 1.389 ЛБС |
Popularne oznake: ЛПВ-100-12, Кина ЛПВ-100-12 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Par:ЛПВ-100-24
Sledeći:ЛПВ-60-24
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







