
Opis
Средња бунарска потрошачка напајања за пребацивање је АЦ / ДЦ ниска профилна приложена напајања. Ове напајања садржи 1У ниски профил, високу ефикасност до 90% и хладно хлађење ваздуха. То чини средњим бунаром РСП серије идеалним за апликације које захтевају уштеду енергије, без буке, ограниченог простора за инсталацију и економичне трошкове. Функције укључују ПФЦ, даљинско укључивање / искључивање и заштиту од кратког круга, преоптерећења, пренапона и оштећења на отвореном.
Карактеристике
- 30 мм дизајн ниског профила, погодан за 1У инсталацију
- Универзални опсег уноса АЦ 85В до 264В
- Изграђен - у активној функцији ПФЦ-а
- Висока ефикасност до 90%
- Фан - мање дизајн, хлађење слободним конвекцијом ваздуха
- -300 степен до +70 диплома Радни распон
- Кратког круга, преоптерећења, пренапона и заштита од преокрете
- Изграђен - у константном тренутном ограничењу круга
- Даљинско управљање / искључивање
- ЛЕД индикатор за напајање
- Сертификати: УЛ60950-1, УЛ62368-1 / ТУВ ЕН60950-1, ЕН61558-1, ЕН61558-2-16 / ЦЦЦ ГБ4943 / ЦБ ИЕЦ60950-1, ИЕЦ62368-1
- 199 мм к 99мм к 30мм (лквкх) димензије
- 3 године гаранције
Апликације
- Индустријска аутоматизација
- Механичка и електрична опрема
- Уређаји (аутомат за продају, машина за кафу итд.)
- Инструменти
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Значити добро |
| Категорија производа: | Пребацивање напајања |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Пребацивање залиха |
| Излазни напон - канал 1: | 48 ВДЦ |
| Број резултата: | 1 излаз |
| Излазна снага: | 2.016 кВ |
| Отворени оквир / приложени: | Приложен |
| Улазни напон: | 90 ВАЦ на 264 ВАЦ, 127 ВДЦ до 370 ВДЦ |
| Излазна струја - канал 1: | 42 A |
| Индустрија: | Индустријски |
| Стил монтаже: | Шасија |
| Дужина: | 295 мм (11.614 ин) |
| Ширина: | 127 мм (5 инча) |
| Висина: | 41 мм (1.614 ин) |
| Серија: | РСП-2000 |
| Одобрења: | ЕН60950-1, УЛ60950-1 |
| Бренд: | Значити добро |
| Поштивање: | ЕН60950-1, УЛ60950-1 |
| Тип производа: | Пребацивање напајања |
| Количина фабричког паковања: | 6 |
| Подкатегорија: | Напајање |
| Тежина јединице: | 4.299 фунти |
Popularne oznake: РСП-2000-48, Кина РСП-2000-48 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Par:НФМ-10-24
Sledeći:СПБВ03Г-15
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







