
ЦС16401_страда - ИП-2к6-пк
ЛЕД леће и склопови правоугаоник 12п Арраи 173к71,4 мм
Opis
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Ледил |
| Категорија производа: | ЛЕД леће и склопови |
| РОХС: | Детаљи |
| Тип производа: | ЛЕД леће |
| Тип: | Склоп објектива |
| За употребу са: | Црее, Лумиледс, Осрам, Сеул |
| Паковање: | Пладањ |
| Бренд: | Ледил |
| Боја: | Чист |
| Висина: | 9,55 мм |
| Дужина: | 173 мм |
| Облик: | Правокутни |
| Количина фабричког паковања: | 40 |
| Подкатегорија: | ЛЕД расвета |
| Ширина: | 71,4 мм |
| Тежина јединице: | 2 оз |
Popularne oznake: ЦС16401_Страда - ИП - 2к6-пк, Кина ЦС16401_Страда-ИП-2к6-ПКС Произвођачи, Добављачи, фабрика
Sledeći:Ц14454_флоренце - 1Р-о
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







