
Opis
КСЛАМП® КСП - Г3 ЛЕД-ови се оптимизоване за усмерене, високе, високе - лумен за осветљење у којима су ефикасност и оптичка контрола критична, као што су коловоза, преносива и хортикултура. Компактни и доказани 3,45 мм КСП платформа има одличан екосистем оптичких и системских решења, омогућавајући прорађушивачима осветљења да поједноставе свој процес дизајна и скрати на тржиште времена.
КСП - Г3 ЛЕД-ови су доступни и две различите беле и краљевске плаве верзије: Стандардна и С Линија. КСП - Г3 Пхото Ред је доступан у верзији С Лине. Бела стандардна верзија најбоље испоручује - у - проглашењу тиме и стабилности у класи и стабилности у боји током времена. С линијске верзије Белих, Роиал Блуе и Фото Ред испоручују побољшану ефикасност, најбоље - Цласс Тои отпорност и бољим системом - нивоа поузданости кроз циклусе пребацивања и затамњивања. Са тим верзијама С линијом, Црее ЛЕД доноси технологију високог снагу која је оптимизована за опште и хортикултурне апликације за осветљење где се сензори и пребацивање постају уобичајени.
У овом документу, појмови бели, краљевски плави и фотографија црвена означавају белу, краљевску плаву или фотографију Црвени КСП - Г3, без обзира на своје стандардне или с функције линије. Услови стандардни и С линија користе се ако је потребно за разликовање перформансе стандардног КСП - Г3 из КСП - Г3 ЛЕД са опцијом С Линије.
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Црее ЛЕД |
| Категорија производа: | ЛЕД-ове јединице |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Црвени ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | СМД-2 |
| Таласна дужина / температура боја: | 645 НМ |
| Боја осветљења: | Фотографија црвена |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 525 МВ |
| Ако - напред струја: | 350 мА |
| ВФ - Напредни напон: | 1.87 V |
| Оцена снаге: | 3 W |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Димензије сочива: | 3,06 мм |
| Облик сочива: | Купола |
| Транспарентност сочива: | Јасан |
| Серија: | КСЛАМП КСП - Г3 |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Црее ЛЕД |
| Конфигурација: | Једноличан |
| Висина: | 2,26 мм |
| Дужина: | 3,45 мм |
| Тип производа: | ЛЕД-ове јединице |
| Количина фабричког паковања: | 1000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Тип: | ЛЕД-ове јединице |
| Гледа угао: | 125 дег |
| Ширина: | 3,45 мм |
Popularne oznake: КСПГДПР - ЛС - 0000-00Г01, Кина КСПГДПР-ЛС-0000-00Г01 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







