
Л1ЦУ-ЛМЕ1000000000
ЛЕД индикација у једном боји Лукеон ЦЗ Цолор Лине Липе 120лм - 138 лм
Opis
ЛУКСЕОН ЦЗ ФОТОР ЛИНЕ је оптички напредни портфељ боја и белих ЛЕД-а . Дизајниран да максимизира Пунцх, ЛУКСЕОН ЦЗ ЛИНЕ ЛИНЕ је оптимално ЛЕД решење за архитектуру, забаву и апликације за осветљење хитних возила .
| Атрибут производа | Вредност атрибута |
|---|---|
| Произвођач: | Лумиледс |
| Категорија производа: | ЛЕД-ове јединице |
| РОХС: | Детаљи |
| Производ: | Зелене ЛЕД |
| Стил монтаже: | СМД / СМТ |
| Пакет / случај: | СМД -2 |
| Боја осветљења: | Зеленило |
| Флуминозни флукс / зрачни флукс: | 138 лм |
| Ако - напред струја: | 350 мА |
| ВФ - Напон напред: | 2.75 V |
| Боја сочива: | Безбојан |
| Димензије сочива: | 2 мм к 2 мм |
| Облик сочива: | Квадрат |
| Транспарентност сочива: | Чист |
| Серија: | Лукеон ЦЗ |
| Паковање: | Намотати |
| Паковање: | Трака |
| Паковање: | Мосереел |
| Бренд: | Лумиледс |
| Висина: | 0,8 мм |
| Дужина: | 2 мм |
| Минимална радна температура: | - 40 C |
| Тип производа: | ЛЕД-ове јединице |
| Количина фабричког паковања: | 1000 |
| Подкатегорија: | ЛЕД |
| Траденаме: | Луксузан |
| Тип: | ЛЕД-ове јединице |
| Гледа угао: | 120 дег |
| Ширина: | 2 мм |
| Тежина јединице: | 0.021230 оз |
Popularne oznake: Л1ЦУ-ЛМЕ1000000000, Кина Л1ЦУ-ЛМЕ1000000000 Произвођачи, Добављачи, фабрика
Sledeći:Л1ЦУ-ГРН1000000000
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







